,#Akıllıbant


Bitkisel Tedavinin en modern ve kolay hali. Yeni teknoloji transdermal terapötik sistem ile üretilmiş bu ürünlerle hızlı bir iyileşme sağlanmaya çalışılmıştır.
SMART PACHT Sağlık Bandı; Vücudumuzdaki bir çok sisteme aynı anda etki edebilen lokomotif bir medikal üründür.

SAMART PACHT İÇERİĞİNDE NELER VAR?
Kan dolaşımını düzenleyen,
Bağışıklık sistemi üzerinde Enerji oluşturarak, maksimum seviyede vücudun kendi kendini onarmasını sağlayan, hücre yenileyici Kırmızı Kore GİNSENGİ var…
İçeriğindeki KIRMIZI KORE GİNSENGİN Sağlığa Faydaları:
* Dolaşım sistemini düzenler.
* Kan şekerini, tansiyonu normal seviyede tutar.
* Ömrü uzatır, dinç tutar, vücudu toksinlerden arındırır ve kanı temizler.
* Yüksek dozlarda alındığında afrodizyak etkisi gösterir.
* Vücut sağlığını korur ve dengeler. Muhtevasındaki telomeraz enzimini aktive ederek vücudumuzdaki telomelleri korur ve buna bağlı olarak yaşlanmayı geciktirir.
* Gençlik iksiridir. Barındırdığı saponinler sayesinde kan, kolesterol düzeyleri, kanser, kemik sağlığı ve bağışıklık sisteminin uyarılması üzerinde etkileri vardır.
* Çok güçlü bir antioksidandır. Bunları yapabilen başka bir bitki yoktur. Adeta her derde devadır.

İçeriğindeki bir başka etken madde olan COLLAGEN ise , bedenimizin mihenk taşıdır.
Sağlık bandının içerisinde HİDROLİZE KOLLAJEN mevcuttur. Kas dokusu, bağ dokusu, eklemler, kıkırdaklar kolejen den oluştuğu için hayati bir proteindir. Azalması durumunda her türlü destek doku zarar görür, vücut erken yaşlanır.

Sağlık bandında bulunan RESVERATROL , bağışıklık sisteminin gençlik iksiridir. Antioksidan , anti-tümör, hücre koruyucu ve anti enflamatuvar etkisi vardır. Son yıllarda kanser ile mücadelede öne çıkan yardımcı bir moleküldür.

Doğal antibiyotik GÜMÜŞ İYONLARI
Gümüş iyonu , beyindeki nöronları harekete geçirerek beyin sağlığının korunmasına yardımcı olur. Bakteri, mantar ve virüs düşmanıdır

Kemik ve bağ dokularını onaran GLİKOZAMİN

Organik GERMANİUM ise göz retinasına kan getiren damarları gençleştirir. Hücre zarlarını stabilize eder. Bağışıklık sistemini ve damar yapısını destekler.

CALCİUM, kemik sağlığı için gerekli olan bir mineraldir. Ayrıca kas hareketleri ve kardiyovasküler sistem içinde önem taşır.

MAGNESİUM, vücuttaki çeşitli biyokimyasal reaksiyonları düzenleyen 300 den fazla enzim sisteminin yapısında bulunan bir mineraldir. Vücutta enerji üretimi , kemiğin yapısal gelişimi, DNA ve RNA’nın sentezi, sinirsel aktivite ve normal kalp ritmi üzerinde etkisi vardır.

D3, kalsiyum ve fosfor emilimini düzenler. Yeterli miktarda almak kemikleri güçlendirir. Kanser, diyabet ve osteoporoz gibi hastalıklara karşı korur.

Rahatsızlıklara karşı mucizevi etki,
SMART PACHT Medikal Sağlık Bandını düzenli kullanarak kaliteli ve sağlıklı bir hayata merhaba deyin.


Siz de TTS İnternational Network Marketing’e ücretsiz üye olun. sizin gibi binlerce insanın yaşamını geliştirdiği ve hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olduğu tüm yolları keşfedin.
Daha güvenli, daha ve fark oluşturan sistemin bir parçası olarak takım çalışmasının gücü ile siz de hemen kazanmaya başlayın!

Sağlık bandı SMART PACHT yapıştırın gitsin hayatınız değişsin.

tts İnternational Bağımsız Temsilcilere ve Tercihli Müşterilerine sağlam, güvenilir mağazası aracılığıyla araştırılmış ve özenle geliştirilmiş bir ürün ve gerçek bir kazandıran, sürdürülebilir iş imkanı sunuyor.
WELLNESS için, sağlık için yeni nesil ticaret için hem sağlığınıza hem kazancınıza katkı sağlayacak.

TTS Network Marketing sisteminde YAPACAĞIMIZ;
Ürünü al kullan, faydalan Gördüğün faydayı insanlara anlat.
Alışveriş sağla ve komisyon al

Sektöre yeni bir vizyon katan TTS international Şirketinin komisyonu nasıl ödediğinin matematiğini de öğren, bunu da anlat. Ne kadar çok insana anlatırsan o kadar hem faydalı olur, hem para kazanırsın. Aslında hepsi bu kadar
tts international’a ücretsiz üye olup bu medikal sağlık bantlarını paket sayısına göre indirimli %40, %50, %60 alabilirsiniz. Ben iş olarak yapmak isterim diyorsanız bizimle irtibata geçiniz 05356556663 EMİN KARHAN

%d blogcu bunu beğendi: