22 İnci yüzyılın iş fırsatı

22.İNCİ YÜZYILIN İŞ İMKÂNINA HOŞ GELDİNİZ

Size bahsetmekte olduğumuz iş imkânının en önemli avantajı, eğer isterseniz şu anda yapmakta olduğunuz işe ek olarak yapabilmenizdir. Bununla birlikte, dilerseniz bunu tek başına kendi işiniz olarak da devam ettirebilirsiniz.

İşiniz, temelinde üretici ile tüketici arasındaki aracıları ortadan kaldırmaya dayanıyor. Bu aracıların yaptıkları karları artık bu işle birlikte siz elde edebileceksiniz. Yıllardır hızla büyüyen bu organizasyon sayesinde, insanlar kendi alışverişlerinde %40 ile %60 lara varan indirimlerden faydalanmakla birlikte, cirolarıyla doğru orantılı olarak da %8den %25lere varan ek performans primleri ve birçok ödül primleri almaktadır.

Gelir rakamları açısından ise;daha 11 aylık parlak bir geçmişe sahip ve 100?den fazla ülke ve bölgede faaliyet gösteren bu şirketin organizasyonuna katılmanız halinde, günlük 2/4 saat çalışmayla size rahatlıkla aylık hemen 2500.3000₺,aynı tempoyu 12 ay sürdürmeniz halinde ise aylık 10000/20000 ₺ kazanabilirsiniz. Tabii ki, çalıştığınız süre arttıkça doğal olarak geliriniz de artacaktır. Disiplinli bir çalışma ile 2?5 yıl sonunda aylık 25.000-50.000 ₺ ve daha üstü bir geliriniz olabilecektir. Dünya çapında ve Türkiye?de bu seviyelere çok daha hızlı gelenler bile var! Hem de kalıcı gelir olarak…. Şu andaki gelirinize ek olarak böyle bir gelir acaba hayatınıza pozitif bir şeyler getirir miydi? Cevabınız EVET ise, lütfen aşağıdaki bilgileri dikkatle inceleyiniz?

Birkaç şekilde gelir kazanabilirsiniz:

%40ile%60 indirimli fiyatla aldığınız dünya kalitesinde 1inci sınıf ürünleri normal fiyatından satarak sıcak gelir elde edebilirsiniz. Kısa zamanda oldukça işinize yarayabilecek bir kazanç sahibi olursunuz. Hele katlamanın ve pazarlamanın içinde iyiyseniz ve bunu seviyorsanız bu kazancınız ciddi rakamlarda olacaktır.

**Satış ve pazarlama sizin için yapılması zor işler ise
veya satıştan daha fazla cirolar elde etmek isterseniz (ki ben iki yolu bir arada öneririm) bunun en kolay yolu, çevrenizdeki sizin gibi iş arayan en az iki kişi ila başlayan bir ekip kurarak sahibi olacağınız işinizin temellerini atmış olursunuz.. Bu şekilde oluşacak aylık toplam cironuzun büyüklüğüne bağlı olarak %8i ila %22 dilimlerden de pay alırsınız. (Bunun pratik yöntemlerini ve püf noktalarını ?eğer isterseniz- size öğreteceğimizden emin olabilirsiniz.) Şirketin hedef koyduğu bazı seviyelere geldiğinizde de, sürekli liderlik primlerini almaya hak kazanırsınız. Hem de (eğer isterseniz) bir yandan iletişim, takım çalışması, kişisel gelişim ve liderlik eğitimlerini de alarak….

Peki, bunları yaparken yalnız mı olacaksınız? HAYIR?

Bahsettiğimiz 22.nci yüzyılın iş imkanı , tam bir takım işidir. Biz bu gün bu işin içinde isek ve başarı merdivenlerinde adımlarımız yukarı doğru gidiyor ise , bunda en önemli etkenlerden biri kuşkusuz iş arkadaşlarımız yani sponsorlarımızdır. Onlar konularında Türkiye’nin en başarılıları , hatta isimleri Avrupanın çeşitli ülkelerinde binlerce insan tarafından bilinip tanınan başarılarını kanıtlamış sponsorlarımız la birlikte size her türlü desteğe hazırız.

Şimdi kuracağınız işiniz için ne kadar bir yatırım yapmanız gerektiğine hemen bir bakalım: TTS İNTERNATİONAL işine başlamak için bir Serbest Girişimci Başvuru Formu? nu tam ve eksiksiz doldurmanız gerekmektedir👇👇👇👇👇https://tts.international/90825181
👈👈👈👈👈
İşte size farklı sonuçlar yaratabilecek , farklı bir İŞ yapma fırsatı….. Saygılarımla
EMİN KARHAN
05356556663
BAŞARININ SIRRI HERKESİN KAÇIRDIĞINI GÖRMEKTEN GEÇER?

https://tts.international/90825181

eminkarhan tarafından yayımlandı

Emin Karhan olarak yaklaşık 10 yıldır çeşitli firmalar da network marketing işleri ile çalıştım özel sektörde çeşitli firmalar da çalışıp emekli oldum sizde bilirsiniz emekli olunca her şey bitmiyor aksine daha fazla çalışma gerekiyor bu nedenle de network marketing işleri ile uğraşmaya devam ediyorum benimle birlikte çalışma yapacak Zeki çalışkan girişimci arkadaşlar ile iş ortağı olarak çalışma adayları ile çalışabilirim teşekkürler

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: