SEVDİĞİN İŞİ YAPMAKMI?

Sevdiğin İşi Yapmak

Birçoğu bize “Yaptığınızı Sevin” in kişinin eylemlerinden gurur duymakla ilgili olduğunu söylüyor. Başka bir deyişle, eylemlerinize geri dönüp baktığınızda tatmin hissedecek şekilde yaşamak. Bu görüş, geniş açılı bir lens gerektirir. Doyurucu bir hayat yaşamakla ilgili, amacı olan bir hayat.

Son yıllarda Y Kuşağından ilham aldık.  Hayatlarında gerçek bir amaç istiyorlar ve bundan çekinmiyorlar. İşin ne kadar ödediğini sormadan önce dünyayı daha iyi bir yer haline getirme vizyonumuzu soruyorlar. Fark yaratmak istiyorlar. Y kuşağı bizim türümüzden insanlardır. Yaptıklarını Sevmeye kararlı görünüyorlar. Yolumuza gelen insanların kalitesi konusunda heyecanlandık.

Kısacası toparlayacak olursak bir insanın yaptığı işi sevmesi belli bir süre sonunda onun kendisini mutsuz hissetmesine imkan sağlayacaktır. Yani buradan çıkacak olan sonuç ise her şey her zaman para demek değildir. Elbette ki para kazanmanız ve bunun içinde işinizi yapmanız gerekiyor. Lakin dikkat etmeniz gereken en önemli husus yaptığınız işi severken gelecekte sevdiğiniz işi de takip etmek olmalıdır. Aksi takdirde hayatınızın geri kalan her alanında mutsuz olmaya devam edersiniz.

eminkarhan tarafından yayımlandı

Emin Karhan olarak yaklaşık 10 yıldır çeşitli firmalar da network marketing işleri ile çalıştım özel sektörde çeşitli firmalar da çalışıp emekli oldum sizde bilirsiniz emekli olunca her şey bitmiyor aksine daha fazla çalışma gerekiyor bu nedenle de network marketing işleri ile uğraşmaya devam ediyorum benimle birlikte çalışma yapacak Zeki çalışkan girişimci arkadaşlar ile iş ortağı olarak çalışma adayları ile çalışabilirim teşekkürler

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: