başarı sözleri

Başarı yolunda herkesin motivasyona ihtiyacı vardır. Aşağıdaki ilham verici sözler de olası aksilikler karşısında kişinin ihtiyaç duyduğu gücü verecek niteliktedir.

Başarı nedir denildiğinde birçok farklı tanımla karşılaşılmaktadır. Ancak tanımların hemen hepsinde ortak bir nokta olduğu görülür.

O da başarının, karşılaşılan başarısızlığa rağmen ancak yola devam ederek ulaşılabilir olduğudur. Gerek günümüzün gerekse tarihin önde gelen isimlerinin sözlerinde de bu gerçek sıklıkla vurgulanır.

İlham veren hikayeler arasında öne çıkan temanın yılmamak olmasına da şaşılmamalıdır. Ve aşağıda başarısızlıklara karşın başarılı olabilmek için bilinmesi gereken ilham verici sözler bulunmaktadır.

Mustafa Kemal Atatürk’ünakıldan çıkarılmaması gereken sözü

ZAFER

ZAFER BENİMDİR DİYEBİLENİNDİR

BAŞARI İSE

BAŞARACAĞIM DİYE BAŞLAYARAK

SONUNDA

BAŞARDIM DİYENİNDİR

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

eminkarhan tarafından yayımlandı

Emin Karhan olarak yaklaşık 10 yıldır çeşitli firmalar da network marketing işleri ile çalıştım özel sektörde çeşitli firmalar da çalışıp emekli oldum sizde bilirsiniz emekli olunca her şey bitmiyor aksine daha fazla çalışma gerekiyor bu nedenle de network marketing işleri ile uğraşmaya devam ediyorum benimle birlikte çalışma yapacak Zeki çalışkan girişimci arkadaşlar ile iş ortağı olarak çalışma adayları ile çalışabilirim teşekkürler

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: