TTS İNTERNATİONAL NEDİR?

 2019 yılında yerli ve milli imkanlarla Antalya ilinde kurulmuş bir girişimdir. TTS international adını Transdermal Terapötik Sistemden esinlenerek seçmiştir.İnovatif ve son teknoloji kullanarak transdermal dalga sistemi kullanarak geliştirdiği medikal bantlar ile sağlıklı yaşam konusunda hizmet vermektedir. TTS international firması kurulduğu andan itibaren herkesin kaliteli bir yaşamı hak ettiği düşüncesini savunarak kendini geliştiemek için çalışmaktadır.TTS international  ürünleri ile üyelerine ve sağlıklı bir şekilde hiç bir ilaç kullanmadan vitamin ve mineral takviyesi almak isteyenlere hizmet vermektedir. TTS international ürün gamında aşağıda ki ürünler bulunmaktadır.

1.SMART PACTH

2.OMEGA&QENZİM PACTH

3.POWER PACTH

4PENİAL PACTH

5FİTH PACTH

Ürünlerin genel özeliği ise hiç birinin ilaç olmamasıdır yani ağızdan ve ya iğne yoluyla damardan bir şey almanıza gerek yoktur.

kaliteli ve verimli bir hayatın anahtarı olarak tanıttığı ürünleri ile kolay bir şekilde sağlı yaşamın kapılarını açmaktadır. Aynı zamanda geliştirdiği network marketing sistemi ile üyelerine kazançlı bir dünya sunmaktadır.

 ürünlerin fiyatları üyeler için indirimli sunulmaktadır ve üyelerin ay içerisinde takımları ile beraber yaptıkları satışlardan elde ettikleri puanlar sayesinde indirim oranları daha da artmaktadır.

Pazarlama ağı sisteminde şirket ve temsilcileri ortak bir biçimde çalışarak işleri yürütmektedirler. Temsilci niteliğindeki kişiler, şirketin üyeleridir. Söz konusu üyeler firmaya ait ürünleri satarak hem kendisinin hem de şirketin kazanmasını sağlar.

Üyelik sözleşmesinde yer alan maddelerden biri de yapılan karşılıklı işin özellikleri ve sağladığı kazançlardır. Bu nedenle üye olmadan önce ilgili sözleşmenin muhakkak okunması gerekir. Kişi bünyesine katıldığı firmanın karından payına düşeni bilmelidir. Önemli olan bu adımların yerine getirilmesinin ardından üyeliği kabul edilenler, bazı avantajlara sahip olurlar.

DETAYLI BİLGİ SUNUM VİDEOMUZDA VERİLMEKTEDİR ANLAMAK İÇİN DİNLEMENİZİ ÖNERİRİMhttps://youtu.be/Q1nvZsR6hsY

HOŞUNUZA GİDERSE BAŞLAMAK İÇİN ALTTAKİ LİNKTEN ÇIKAN FORMU DOLDURARAK BAŞLAYABİLİRSİNİZhttps://www.ttsstar.com/ref=90825181

HAYIRLI OLSUN

eminkarhan tarafından yayımlandı

Emin Karhan olarak yaklaşık 10 yıldır çeşitli firmalar da network marketing işleri ile çalıştım özel sektörde çeşitli firmalar da çalışıp emekli oldum sizde bilirsiniz emekli olunca her şey bitmiyor aksine daha fazla çalışma gerekiyor bu nedenle de network marketing işleri ile uğraşmaya devam ediyorum benimle birlikte çalışma yapacak Zeki çalışkan girişimci arkadaşlar ile iş ortağı olarak çalışma adayları ile çalışabilirim teşekkürler

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: